Ontdek de BBQ Plancha Blokland, koken, bakkken en braden op een stalen plaat van 0,5 cm dik, die wordt verwarmd door vuur. Het is een eeuwenoude traditie, in de meest uiteenlopende culturen (á la planche is letterlijk "van de plaat"). Het aantal gerechten dat gekookt of gegrild kan worden op de kookplaat is eindeloos. Denk aan een sappige steak die direct dicht schroeit, maar ook aan een luchtige pannenkoek - het kan allemaal!
De plaat kan tot wel 350 graden heet worden en verdeeld de warmte goed over de plaat, zodat de gerechten optimaal gegaard worden. Naast het koken kunt u genieten van de sfeervolle warmte van het vuur.
â–º
Kookplaat van
0,5 cm dik staal
â–º Bereikt temperaturen tot
350 graden
â–º Geschikt voor
grillen, bakken en braden
â–º
Sfeervolle warmte zorgt voor extra gezelligheid in uw tuin
Onze Plancha Blokland bestaat uit drie delen. Hij heeft een sokkel met een vuurschaal daar boven en daar op een bakplaat.
Extra bij te bestellen is de bijpassende grillplaat, hierdoor kan er direct op het vuur in het midden gegrillt worden.
De BBQ Plancha Blokland is ook verkrijgbaar in cortenstaal bij De Kachelerij en is te bezichtigen in onze winkeln in Noordscheschut/ Hoogeveen.
Gewicht : 38,5 kg
Hoogte Blokland: 100 cm
Diameter Bapklaat: 75 cm
Breedte Bakplaatring: 20 cm
Dikte Bakplaat: 0,5 cm
Kleur : Zwart gespoten
Materiaal : Cortenstaal
Fabrikant : 't Noordsche Vuur